2011–2012 m.m.

Baigiamasis akcijos ,,Savaitė be patyčių“ renginys mokykloje

Kartais patyčios gali atrodyti panašios į draugų pajuokavimus ar draugiškus patraukimus per dantį. Juk tikriausiai ne vienam yra tekę juokais pasakyti draugui: „Na tu ir kvailelis!“, ar kaip kitaip pašiepti draugą ar jo elgesį. Vis dėlto labai svarbu, kad žinotum: patyčios nėra humoro forma! Kuo skiriasi patyčios nuo pajuokavimo? Kai juokaujama, linksma būna abiem žmonėms, o tyčiojantis linksma tik vienam – kitas tuo metu jaučiasi labai įskaudintas.

Kovo 19 d. ,,Draugystės apyrankių“ dalinimu prasidėjusi akcija baigiasi šiandien, tačiau patyčioms mūsų mokykloje tikrai neturi likti vietos-tokiais žodžiais apibendrindamas renginį į mokinius kreipėsi mokyklos direktorius Stasys Valančius. Susirinkusieji pasidžiaugė aktyvia šios savaitės visų klasių mokinių veikla: sportinėmis varžybomis, geriausio plakato konkursu, riterio garbės kodekso kūrimu, ,,dreis kodo“ apranga kiekvieną dieną,draugystės knygos rašymu, integruotomis prevencinėmis pamokomis.Šią savaitę visi norintys galėjo rasti sau patinkančią veiklą,aktyviai dalyvauti, todėl neliko laiko betiksliams užsiėmimams. Buvo renkamas draugiškiausias mokyklos bendruomenės narys (mokinys, darbuotojas,mokytojas).Dešimtokai kūrė filmuką apie patyčias , o renginio apibendrinimui parodė mini spektaklį ,,Katino Leopoldo lobis“. Aktyviausiais šios akcijos dalyviais ir organizatoriais buvo mokytojai Reda ir Rymantas bei socialinė pedagogė Asta.Klasių auklėtojai ir mokytojai taip pat palaikė mokinių iniciatyvas.

Akcija ,,Savaitė be patyčių“ baigėsi, bet draugystė ir aktyvi veikla mokykloje tęsiasi.

Nuotraukos fotogalerijoje

Mokytoja Reda