2011–2012 m.m.

Tolerancijos diena mūsų mokykloje

Pasaulyje gyvena daugybė skirtingų žmonių grupių – baltaodžiai, juodaodžiai, katalikai, musulmonai, vyrai, moterys, homoseksualai ir heteroseksualai. Mes galime nemėgti kai kurių iš jų, ir, žinoma, kai kurie gali nemėgti ir mūsų. Tačiau jei visi laikysimės taisyklės, kad skirtumai – ne pagrindas nesantaikai, užgauliojimams ar persekiojimui, kiekvienas galėsime jaustis saugiai.{akgallery}

Istorijos mokytojas V.R.Sidaravičius ir dešimtos klasės mokiniai pravedė netradicinę pamoką skirtą Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti.Šių metų tolerancijos dienos simboliu buvo paskelbtas laivas, todėl visų klasių mokiniai lankstė popierinius laivelius ir užrašę ant jų gražiausias mintis paleido plaukti į ,,platųjį vandenyną“, o klasių atstovai ant simbolinio tolerancijos laivo burės pritvirtino lapelius su palinkėjimais visiems visur ir visada būti pakantiems.Tačiau mokiniai pastebėjo, kad jei esi tolerantiškas, tai dar nereiškia, kad tu privalai draugauti su tais, kurių nemėgsti, juos aukštinti ar garbinti. Tolerancija – tai paprasčiausiai supratimas, kad jie yra tau lygūs, kad jie – tokie patys žmonės, piliečiai, asmenybės, ir turi vienodas teises kaip ir tu.Visiems mūsų žemėje turi užtekti vietos po saule... .

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytoja Reda Valančienė