2010–2011 m.m.

Laiškas mamai - ,,Nedelsk” akcija Balbieriškio pagrindinėje mokykloje

Jau penktus metus sveikatinimo projekto „Nedelsk“ vykdytojai organizuoja tradicinę Motinos dienos akciją mokyklose. Šiais metais daugiau nei 40 000 moksleivių iš 200 Lietuvos mokyklų pasveikino mamas laiškais, švelniai raginančiais pasirūpinti savo sveikata. Mokyklos mokiniai taip pat aktyviai įsijungė į šią akciją ir išdalino 200 laiškų ne tik savo mamytėms, bet ir kitoms miestelio gyventojoms savaitgalį atėjusioms pasiklausyti šventinio koncerto skirto Motinos dienai.

Nedelsk“ laiškuose  mamos šiemet ras pateiktą išsamią informaciją, kokie nemokami profilaktiniai sveikatos tyrimai ir kaip dažnai priklauso kiekvienai moteriai pagal jo amžių, rizikos grupes. Mamos, dažnai besirūpinančios šeimos nariais, užmiršta pačios save - todėl gražiausios šventės proga ,,Nedelsk” projekto organizatoriai vaikų lūpomis primena visoms mamoms, kokios jos brangios ir mums visiems (dideliems ir mažiems) labai, labai reikalingos…

Mokytoja Reda Valančienė