2010–2011 m.m.

Šv. Valentino diena

Vasario 14 dieną (pirmadienį) mokykloje buvo minima Šv. Valentino diena. Kasmet mokiniai labiausiai laukia Valentino dienos. Nuo pat ryto vieni kitiems klijuoja širdutes, keičiasi dovanėlėmis, rašo sveikinimus. Sveikinimų šiemet buvo pilna Meilės pašto dėžutė.

Pasirodo, daug slaptų „valentinų“ turi ir mokytojai. O, kiek daug Meilės tą dieną sklandė mokykloje! Jau nuo ankstyvo ryto visi: mokiniai ir mokytojai, vaikščiojo pasipuošę degančiomis širdutėmis. Per trečią pamoką vyko renginys, buvo gvildenamos įvairiausios, su meilės reikalais susijusios problemos. Užvirė tikra kova - reikėjo išsiaiškinti, kuri klasė yra geriausia meilės reikalų žinovė. Klasių komandoms teko įveikti daug įvairių užduočių: parodyti namų darbą - prisistatymą, sukurti dekoraciją Meilės tema, porelėms pasakyti kuo daugiau komplimentų ir t.t. Komisija visas užduotis vertino širdelėmis. Visos klasės buvo labai išradingos, todėl buvo apdovanotos saldžiais prizais ir Meilės diplomais. Ačiū aštuntokams ir auklėtojai už gražų Valentino dienos renginį.

Nuotraukos fotogalerijoje