2010–2011 m.m.

Dalyvavome ,,Drąsinkime ateitį” regioninėje konferencijoje Kaune

Š.m. gruodžio 06 d. dvylika mūsų mokyklos ,,Drąsinkime ateitį” būrelio narių kartu su mokytoja Reda ir socialine pedagoge Asta dalyvavome Kauno J.T.Vaižganto vidurinėje mokykloje vykusioje „Drąsinkime ateitį“ regioninėje konferencijoje. Konferencijoje buvo pristatyta socialinės atsakomybės ir finansinio raštingumo Aflatoun programa. {akgallery} Aflatoun - vaikų ir jaunimo finansinio raštingumo programa, apimanti asmens pamatinių vertybinių nuostatų, lyderystės, socialinės ir finansinės atsakomybės bei verslumo ugdymą. Aflatoun programos misija - įkvėpti moksleivius būti atsakingais už savo socialinę ir ekonominę gerovę, įgalinti juos veikti vardan geresnės savo ir valstybės ateities. Taip pat susipažinome su naujomis projekto „Drąsinkime ateitį“ iniciatyvomis ir ateities planais. Veiklų numatyta daug ir gana įvairių, tad kviečiame visus prisijungti prie jų įgyvendinimo.

Mokytoja Reda Valančienė