2009–2010 m.m.

Būtina pamatyti

Ekskursija ir turistinis žygis - taip, pasitikdami vasaros atostogas, penktos ir šeštos klasės mokiniai pavadino išvyką į Punios šilą. Ši kelionė buvo atradimas ir mokiniams,ir juos lydėjusioms mokytojoms.

Punios girininkija mielai atvėrė duris į šį gamtos kampelį. Pirmiausia aplankėme muziejų ir jo teritorijos augintinius - gyvūnus.Tada skulptūrų taku pasiekėme aukščiausią Lietuvos pušį, vėliau autobusu nuriedėjome iki Dainavos partizanų būstinės, esančios Punios šile. Iš ten vykome prie kunigaikščių ąžuolų ir į Žaltės slėnį.

Augalijos spalvų ir medžio drožinių stebuklas, tautos ir istorijos prisiminimas paliko neišdildomą įspūdį. Linkime visiems vasarą aplankyti šį gamtos stebuklą prie Nemuno.

5 ir 6 kl. auklėtojos Danutė Petraškienė,

Albina Marčiukaitienė