Kursai Vokietijoje

Vasario 19-24 d. kartu su Prienų rajono ugdymo įstaigų vadovais dalyvavau Erasmus+ projekto kursuose ,, Lyderystė ir projektų valdymas (nauja Erasmus+ programa 2021-2027)“ Berlyne.  Jų metu gilinomės į šio projekto naujoves, praktiškai sprendėme projektų rašymo problemas. Kursų lektorė Barbara Distefano dalijosi savo patirtimi, domėjosi mūsų rajono mokyklų įdirbiu šioje srityje. Dalis mokymų vyko kartu su mokyklų vadovų grupe iš Italijos. Buvo smagu vykdyti bendras veiklas, pristatyti savo šalis.

Laisvalaikiu aplankėme Berlyno Pergamono muziejų, kuriame eksponuojami natūralaus dydžio senovės kultūrų statiniai bei kiti artefaktai, dažniausiai iš Artimųjų Rytų, Mažosios Azijos. Taip pat gėrėjomės Berlyno simboliais tapusiais pastatais – Brandenburgo vartais bei Reichstagu.

Direktorius