Seminaras mokytojams

Mokyklos mokytojų bendruomenė, bendradarbiaudama su Prienų švietimo pagalbos tarnyba,  pradėjo naują ilgalaikę 40 val. kvalifikacijos kėlimo programą ,, „Mokytojų įgūdžių stiprinimas veiksmingam visų mokinių ugdymui“.

Lapkričio 17 d. įvyko pirmasis šios programos modulio užsiėmimas ,,Efektyvi pamoka – novatoriškas mokytojas. Kaip ugdyti XXI a. mokinį?“. Lektorė – Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos mokytoja ekspertė, švietimo konsultantė Liuba Stankevičienė. Su mokytojais buvo diskutuojama apie šiuolaikinės pamokos ypatumus, atliekamos praktinės užduotys: įvairių mokinius aktyvinančių metodų taikymas, grupinio darbo organizavimas, IT taikymas mokinių įsivertinimui ir savirefleksijai. Lektorė mielai pasidalino su mokyklos mokytojais savo sukurtomis priemonėmis, kurias mūsų mokyklos mokytojai galės išbandyti savo kas dieniniame darbe.

Mokyklos  administracija