Skelbiama akciją ,,Padovanok mokyklai puodelį“

Kas gali būti kasdieniškiau, ­nei puodelis, iš kurio geriame rytinę kavą ar arbatą. Neišsiverčiame be jo, kai sužvarbstame vėsią dieną, kai į svečius atvyksta giminaičiai ­ar užsuka draugai. Daug įsimintinų pokalbių ir įspūdžių nutinka rankoje laikant puodelį. Būna puodeliai įskyla, atsibosta, nebetelpa į lentyną. Tuomet ne vieną aplanko tas jausmas, kad puodelio nebereikia, bet išmesti gaila.

Kviečiame visus bendruomenės narius peržvelgti savo indaujas ir nereikalingus ar jau atsibodusius puodelius atnešti į mokyklą. Nusižiūrėją į elektrėniškių šeimos pavyzdį, kuriame mokykloje puodelių galeriją. Kviečiame visus tapti galerijos pildymo dalyviais. Tinka visokio dydžio ir dizaino švariai išplauti moliniai, keramikiniai, stikliniai, proginiai puodeliai turintys pakabinimo ąselę.

Puodelius atnešti į mokyklą auklėtojoms arba bet kuriam administracijos darbuotojui.

Kurkime mokyklos erdvių savitumą drauge!

Mokytoja Reda