Tolerancijos ugdymo centras

Nuoširdus bendradarbiavimas su Japonijos ambasada tęsiasi

2016 m. kovo 15 d.  mūsų mokyklos  17 mokinių ir 4 mokytojų komanda, tęsdama bendradarbiavimo tradicijas su Japonijos ambasada, lankėsi Kalvarijos gimnazijoje. Čia viešėjo Jo ekscelencija Toyoei  Shigeeda -Japonijos ambasadorius Lietuvoje, Michiko Shigeeda - ambasadoriaus žmona, Taihei  Ikeda - „Azabu“ kompanijos prezidentas ir Keiko Nakata - Japonijos  ambasados Lietuvoje darbuotoja. Svečiams buvo pristatytos gimnazijos ir mūsų mokyklos Tolerancijos centrų veiklos, įsimintiniausios akimirkos iš projekto,,Kas buvo Č.Sugihara?“ Svečius sužavėjo mūsų  mažųjų ,,Ringučio“ šokėjų pasirodymas. Japonijos atstovams įteikėme lietuviškus suvenyrus, o svečiai  renginio  dalyvius apdovanojo spalvingomis ir saldžiomis dovanomis. Dabar lauksime svečių liepos mėnesį vyksiančioje seniūnijos vasaros šventėje, kurios metu galėsime parodyti ne tik meninius, bet ir sportinius savo sugebėjimus, gyvai supažindinti su miestelio istorija ir Tolerancijos centro veikla.

Mokytoja Reda Valančienė