Tolerancijos ugdymo centras

Tolerancija – raktas į Žmogaus širdį

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena. Mūsų mokykloje šią dieną paminėjo visi - tiek mažiausieji, tiek dideli. Scenoje puikavosi penki išpuošti raktai. Kodėl penki, kodėl ne šeši ar devyni? Susidomėjimas visada yra pažinimo ašis. Pasekime mūsų mokinių pėdomis.

Nesupratuko, Pasakotojo, Žydo, Japonės ir Reperio suvaidintas linksmas vaizdelis atvėrė kelią gražiausiems žodžiams. Tolerancijos raktas atrakina visas duris, mūsų širdys atrakintos Dievui ir grožiui, draugystės auksinė taisyklė – tapk geru draugu, smagu, kai draugaujame visi kartu – tai mažųjų mintys apie toleranciją. Penktos ir šeštos klasės mokiniai šifravo simbolinių raktų reikšmę: tai pagarba, užuojauta, pagalba, supratimas, atlaidumas. Septintokai sau ir visiems patarė – būk tolerantiškas. Aštuntokams raktas į kito širdį – tolerancija. Devintokai apibendrino šių metų Tarptautinės tolerancijos dienos simbolio – rakto – prasmę:

1 raktas – tai pagarba;

2 – atjauta;

3 – supratimas;

4 – pažinimas;

5 – veikimas, o ne abejingumas.

Direktorius visiems palinkėjo:

- Lai tai, ką išsakėte, virsta realiais darbais.

Stengsimės, kad taip ir būtų.

Mokytoja Irena