Tolerancijos ugdymo centras

,,Tolerancijos mugė 2017“

Mūsų mokyklos Tolerancijos ugdymo centro komanda, vadovaujama mokytojos Redos ir socialinės pedagogės Astos , lapkričio 30 - gruodžio 01 dienomis dalyvavo Klaipėdos  Gedminų progimnazijoje vykusioje TUC mugėje. Mugės dalyviai turėjo pristatyti 3 minučių. filmuotą medžiagą apie Tolerancijos centro veiklą bei paruošti ir parduoti vienos veiklos idėją. Dėkojame mokytojams Žydrūnui ir Sauliui už pagalbą. Mūsų komanda: Rasa, Silvija, Greta, Ieva, Edvinas ir Martynas pademonstravo  metodą  ,,Protmūšis kitaip“, kuris susilaukė didelio dėmesio ir aktyvaus mugės dalyvių dalyvavimo. Dvi dienas mokytojai ir mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose. Mokiniai išbandė jėgas kūrybinėse dirbtuvėse  ,,Būti kitokiam: pliusas ar minusas?“, ,,Sniego gniūžtės“ veiklose.Mokytojai diskutavo konferencijoje ,,Ar yra vietos tolerancijai Lietuvos mokyklose?“,  išbandė jėgas kūrybinėse dirbtuvėse ,,Tarpkultūrinis ugdymas: iššūkiai ir galimybės“, o vakare visi drauge dalyvavome renginyje ,,Klaipėda – Tolerancijos miestas“. Dar labiau skirtingų mokyklų atstovus suvienijo  pusryčiai  ,,Bendrystės galia“. Dvi dienos prabėgo gana greitai. Kai atvykome Klaipėdą dengė sniegas, o išvažiuojant prie jūros jau švietė saulė ir sniegas tirpo nuo mūsų draugiškų šypsenų.

Mokytoja Reda Valančienė