Sveikatos ugdymas

Diena be triukšmo

Balandžio 28 d. mokykloje buvo paminėta Tarptautinė triukšmo suvokimo diena. Mokykloje pamokos vyko be skambučio, patys mokiniai turėjo sekti laiką, kad nepavėluotų į pamokas. Nuo pat ryto, aštuntos klasės mokiniai aplankė mokytojus ir mokinius klasėse, pademonstravo mini spektakliuką tylos tema bei išdalino tylos simbolio emblemas. Pertraukų metu, buvo vykdoma apklausa „Mokykloje triukšminga ar tylu?“, vyko balsavimas kas mokykloje kelia didžiausią triukšmą. Po pamokų vyko renginys, kurio metu žiūrėjome filmuką „Triukšmas“, buvo atliekamos kūrybinės užduotys, kurių metu mokiniai kūrė ir deklamavo ketureilius apie tylą, kūrė plakatus pagal posakius, teikė pasiūlymus, kokias skirti nuobaudas pamokų metu triukšmadariams.

Pradinukai klausė pamokėlės apie triukšmo daromą žalą organizmui.{akgallery}

Bet visi labiausiai laukė nominacijų, visą savaitę mokytojai pamokų metu vertino kiekvieną klasę ir turėjo balsuoti, kuri klasė verta: kultūringiausios, santūriausios, mandagiausios, triukšmingiausios, tyliausios klasės titulo. Išrinkta : SANTŪRIAUSI – priešmokyklinukai ir dešimtokai; MANDAGIAUSI – ketvirtokai ir septintokai;  KULTŪRINGIAUSI – antrokai, trečiokai ir aštuntokai; TYLIAUSI – pirmokai ir devintokai; TRIUKŠMINGIAUSI – penktokai ir šeštokai.

Atraskime bent minutėlę pabūti tyloje!

Parengė Dovilė Balsytė, Danguolė Damijonaitytė