Sveikatos ugdymas

Tęsiame tarptautinės programos „Sveika mokykla“ veiklą

Mokyklos bendruomenės sveikos gyvensenos lūkesčius, vykdytas bei numatytas naujas veiklas 5 metams vertino sveikatą stiprinančių mokyklų pripažinimo komisija.

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos sveikatą stiprinančių mokyklų programos „Laimingas žmogus sveikoje mokykloje“ veiklos pažymėjimas pratęstas iki 2023 metų.

Programos tikslas-pasitelkiant mokyklos bendruomenę ir socialinius partnerius ugdyti bendruomenės narių sveikos gyvensenos įgūdžius, gilinti sveikatos žinias,  kuriant bendruomenės sveikatai palankią fizinę ir psichosocialinę aplinką. Programa siekiama įgyvendinti   visas amžiaus grupes apimančią sveikatos stiprinimo strategiją.

Mokykla daug dėmesio skiria judėjimui, fiziniam aktyvumui, saugumui, rengiame netradicinio ugdymo dienas, įtraukdami mokinius ir tėvus į sveikatinimo veiklas.

Aktyviai vyksta futbolo, krepšinio, badmintono ir kitų mokinių  bei tėvų pageidaujamų sportinių žaidimų užsiėmimai, papildantys formalųjį ugdymą.  Mokyklos mokiniai  yra daugkartiniai įvairių rajoninių, respublikinių varžybų nugalėtojai.

Tikimės tolesnio sėkmingo mokinių, mokytojų, tėvų susitelkimo, įgyvendinant  programos „Laimingas žmogus sveikoje mokykloje“ suplanuotas veiklas.

Programos koordinatorė

Gražina Antanavičienė