Mokinių taryba

Mokyklų bendradarbiavimas tęsiasi

Balandžio 11 dieną į mūsų mokyklą atvyko Šilavoto pagrindinės mokyklos Mokinių tarybos nariai, kuriuos lydėjo mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Maščinskienė.  Galima sakyti, kad tai buvo  atsakomasis vizitas, kadangi mūsų mokyklos Mokinių taryba praeitais mokslo metais lankėsi pas juos.

Susitikimą pradėjome mokyklos muziejuje.  Svečius sutiko mokyklos direktorius Stasys Valančius. Jis pasidžiaugė, kad bendradarbiavimas su Šilavoto pagrindine mokykla tęsiasi, palinkėjo mokiniams smagių akimirkų, gražaus ir prasmingo bendravimo bei pasibuvimo drauge.  Istorijos mokytojas Vitas Rymantas Sidaravičius svečiams papasakojo apie Balbieriškio miestelį, trumpai pristatė pačios  mokyklos istoriją, pakvietė mokinius apžiūrėti muziejaus eksponatus,  Tolerancijos centrą.

Svečiai atvyko su savąją darbo patirtimi Mokinių taryboje, todėl  buvo įdomu klausyti, kaip jiems sekasi, kokias veiklas jie vykdo, kokius renginius organizuoja savo mokykloje.  Mūsiškiai turėjo puikią galimybę pasisemti patirties ir palyginti savo pačių vykdomas veiklas su išgirstomis.

Vėliau susitikimas tęsėsi ugdymo karjeros kabinete, kur mokiniai galėjo geriau vieni kitus pažinti, susidraugauti, išgerti puodelį arbatos, pasivaišinti saldumynais.  Kad laikas neprailgtų, Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Damijonaitytė organizavo keletą susipažinimo, bendravimo  žaidimų. O susitikimo pabaigoje Mokinių tarybos pirmininkė Gerda Trakymaitė svečiams prisiminimui įteikė po rašiklį su mūsų mokyklos pavadinimu. Išsiskyrėme su mintimis apie tolesnį bendradarbiavimą,  bendrų renginių organizavimą. Jei pavyks, gal  dar ir šiais mokslo metais susitiksime Šilavoto Davatkyne.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Direktoriaus pavaduotoja Danguolė Damijonaitytė