Mokyklos mokinių ir jų tėvelių dėmesiui!

Maloniai kviečiame dalyvauti Mokslo ir žinių dienos šventėje, kuri vyks rugsėjo 1 d.

900 val. iškilmingas minėjimas vyks mokyklos aktų salėje (Klevų g. 33). Primename, kad mokiniai, jų tėveliai bei svečiai privalo dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes. Pageidautina, kad mokiniai būtų su mokykline uniforma. Prašytume visų renginio dalyvių laikytis saugaus 1 m. atstumo.

920 val. susitikimai su klasių auklėtojais.

Į šventę veš autobusai. Vienas mokyklinis autobusas 800 val. išvyks iš Balbieriškio, važiuos į Mackius, Daugirdus, Žiūronis, Sūkurius, Pramezį, Žagarius.

830 val.  autobusas važiuos į Norkūnus, Nešeikas, Gerulius.

Kitas mokyklinis autobusas 815 val. išvyks iš Žemaitkiemio, važiuos pro Vartus, Kunigiškius, Paprūdžius, Degsnę, Žiegždrius, Žvyrynus.

1030 val. mokykliniai autobusai mokinius  parveš į namus. Primename, kad mokykliniame autobuse mokiniai privalo dėvėti apsaugines kaukes.

Taip pat visus mokinius ir tėvelius rugpjūčio 29 d. 1000 val. kviečiame į šv. Mišias, kurios vyks Balbieriškio bažnyčioje ir bus aukojamos už mokyklos mokinius ir mokytojus.

Direktorius