Penktokų žvilgsnis pro objektyvą

Nuotolinis mokymas(is) tarsi verčia ieškoti mokytoją naujų būdų, kaip ugdymo turinį padaryti patrauklesnį, įdomesnį. Technologijų mokytoja Daina Kundrotienė penktos klasės mokinius pakvietė nuotraukose užfiksuoti mūsų ištikimiausius ir mylimiausius draugus – augintinius. Mokiniai trijose nuotraukose turėjo įamžinti vieną arba net tris savo augintinius. Siekiant tarpdalykinės integracijos, mokiniai gavo ir kūrybinę užduotį – sukurti ketureilį. Smagu, kai mokiniai ir žodžiais bando išreikšti savo meilę šuniukui, triušiukui ar jūrų kiaulytei. Tokia ugdymo turinio integracija padeda mokiniams aktyviau įsitraukti į mokymo(si) procesą ir padaro jį dar patrauklesnį. Taigi kviečiame ir Jus susipažinti su penktokų mažaisiais draugais.

Mokinių darbai fotogalerijoje

Mokytojos Daina ir Rita