Bendruomenę gerai nuteikė paskaita

Adventas - gero nusiteikimo, susitelkimo apmąstymams metas. Besiruošdami Kalėdoms rūpinamės dovanomis vieni kitiems. Džiugu, kad mokyklos bendruomenė gavo dovaną nuo Prienų Visuomenės sveikatos biuro- lektorės Ritos Regalės paskaitą  „Streso valdymas“.

Tad ketvirtadienio popietę susirinko pozityviai nusiteikę mokytojai, tėvai pasimokyti valdyti stresą. Juk kiekvienas siekiame sau, savo vaikui, mokiniui padėti įveikti blogą nusiteikimą, nenorą veikti drauge. O norint generuoti teigiamą emocinį lauką savo aplinkoje reikia mokytis, įdėti pastangų. Lektorė Rita labai įtaigiai pasidalijo streso valdymo technikomis, paragino keisti gyvenimo požiūrį, norint pasijusti laimingu.

Tikiuosi, kad sutelktai pasimokę paskaitoje taikysime įgytas žinias realybėje. Ir mums visiems mokyklos bendruomenėje bus linksmiau, dažniau šypsosimės vieni kitiems, atleisime, suprasime,  žinoma, gerės visų sveikata, džiaugsimės savo darbo vaisiais.

Mokyklos bendruomenės vardu dėkojame lektorei Ritai Regalei, Prienų visuomenės sveikatos biuro direktorei Ilonai Lenčiauskienei, mokyklos direktoriui Stasiui Valančiui už galimybę mokytis įveikti stresą mūsų visų labui.

Gražina Antanavičienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui