Dalyvavome Lietuvos Makabi badmintono čempionate

Lapkričio 25 –ąją dieną, Vilniuje, DELFI sporto centre vyko Lietuvos Makabi ,,Grand Prix” badmintono čempionatas. Jame dalyvavo 75 dalyviai iš dvylikos Lietuvos klubų. Balbieriškį atstovavo 8 žaidėjai – Rokas Barkauskas, Paulius Jaškevičius, Dovydas Pacukonis, Laurynas Vaitkevičius, Rasa Radžiūnaitė, Ernestas Leonavičius, Gerda Trakymaitė ir Neringa Žvirblytė – Kazlauskienė. Žaidėme dvejose pajėgumo grupėse: Gerda, Neringa, Rasa ir Ernestas žaidė suaugusiųjų grupėje, o likusieji – penkiolikmečių grupėje. Geriausiai mūsiškiams sekėsi žaidžiant dvejetų žaidimuose. U-15 grupėje Rokas ir Dovydas iškovojo 3 -ąją vietą, o Laurynas ir Paulius 4 –ąją. Suaugusiųjų grupėje moterų dvejete Gerda ir Neringa taip pat iškovojo 3 –ąją vietą. Džiugina tai, kad sėkmingai šiame čempionate pasirodė šiandieniniai ir jau baigę mūsų mokyklos mokiniai, viltingai nuteikia jaunieji mūsų žaidėjai ir jų pergalės prieš pajėgius Vilniaus ir Kauno žaidėjus.

V.R.Sidaravičius