Svečiuose pas mašinas

Praėjo darbinga priešmokyklinukų savaitė. Jos metu susipažinome su įvairiomis mašinomis. Pradėjome nuo mokyklos teritorijoje esančios automobilių stovėjimo aikštelės. Ten radome ir „Audi“, ir „Volkswagen“, ir „Toyota“ markių automobilių. Vykome į Alytaus miestą. O jau ten mašinų, mašinų! Alytaus gaisrinėje parodė visą gaisrininkų įrangą. Netgi pasimatavome. Sunki apranga… Pamatėme ir gaisrinę mašiną, kurios kopėčios gali užkelti iki 10 aukšto. O jau kai signalą pajungė, tai net ausis užsikimšome. Grįždami užsukome į automobilių stovėjimo aikštelę Vyteksta.

Svečiuose pas Mindaugo tėtį pamatėme metalo pjaustymo mašinas, o mokyklos technologijų kabinete mokytoja Daina parodė ir papasakojo apie skalbimo bei siuvimo mašinas.

Padirbę visą savaitę, tėveliams dovanų nešėme po savo padarytą skalbimo mašiną.

Ačiū visiems, kurie padėjo susipažinti su mašinomis.

Mokytoja Danguolė