Dalyvavome Konstitucijos egzamine

    Tęsdama tradiciją Teisingumo ministerija jau dvyliktus metus organizuoja visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą. Pirmasis etapas vyko visose šalies savivaldybėse, daugiau nei 600 bendrojo lavinimo mokyklų. Mūsų mokyklos mokiniai, taip pat pasitikrino kaip žino pagrindinį šalies įstatymą.

    Konstitucijos egzamino dalyviai dėl geriausiai išmanančio pagrindinį šalies įstatymą vardo varžėsi atskirose grupėse: 5-7 klasių, 8-9 klasių mokiniai turėjo atsakyti į 30 testo klausimų. Teisingai atsakiusieji į 25 klausimus pateko į II–ąjį turą.

    Į antrąjį etapą patekę dalyviai išsamias Konstitucijos žinias pademonstruos atsakydami ne tik į testo, bet ir į vieną atvirą klausimą. Geriausiai atsakiusius išrinks kompetentinga komisija, kurios vadovas – Konstitucinio Teismo pirmininkas profesorius Dainius Žalimas. Sveikiname mūsų mokyklos I-ojo turo nugalėtojus 8 klasės mokinius Martyną Šarauską, Gabiją Savickaitę ir Odiliją Pranckevičiūtę ir linkime sėkmės kitame ture.

Mokytoja Reda