Dalyvavome badmintono varžybose

Rugsėjo 29 d., Tauragėje, vyko Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių finalinės varžybos. Tokio pobūdžio varžybos vyksta tik vieną kartą per metus. Jose Prienų rajono ir mūsų mokyklos garbę gynė: Rokas Barkauskas, Deilas Pacevičius, Toma Pacevičiūtė, Ernesta Aliulytė, bei buvę mūsiškės mokinės Rasa Radžiūnaitė ir Toma Petraškaitė. Varžybose dalyvavo 37 vaikinai ir 34 merginos iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Kelmės, Šakių, Kretingos, Raseinių klubų. Geriausiai sekėsi Rasai ir Tomai Petraškaitei. Rasa merginų vienete iškovojo 7-ąją, Toma 21-ąją. Merginų dvejete jos iškovojo 8-ąją vietą vilčių žaidynėse. Visi likusieji komandos dalyviai sužaidė pagal savo galimybes ir svariai prisidėjo, atnešdami į mūsų rajono taupyklę daug svarbių taškų.

Badmintono būrelio informacija