Dalyvavome Punsko Dariaus ir Girėno mokyklos šventėje

Šių metų birželio 15 d. Punsko Lietuvių Kultūros Namuose vyko Punsko Dariaus ir Girėno mokyklos šventė. Ši šventė tradiciškai vyksta nuo 2004 metų. Kiekvienais metais ir mūsų mokyklos atstovai dalyvauja šioje gražioje šventėje. Direktorius mokyklai įteikė lietuviškų knygų rinkinį, o mokytojų kolektyvui tradicinį lietuvišką šakotį. Šventės tikslas  suvienyti mokyklos bendruomenę, pasidžiaugti meniniais mokinių metų pasiekimais. Į renginį atvyko svečių iš Lietuvos ir Lenkijos švietimo įstaigų bendradarbiaujančių su mokykla. Šventę vainikavo moksleivių meninė programa. Šiemet programa buvo skirta Lietuvos ir Lenkijos valstybių šimtmečiui. Eilėraščiai ir dainos skambėjo lietuvių ir lenkų kalbomis, tačiau visuose juose jautėsi didelė meilė gimtinei, pagarba tautos istorinei praeičiai ir kalbai. Tradiciškai po programos mokyklos aikštėje mokiniai, mokytojai, tėveliai ir svečiai įsiamžino bendroje nuotraukoje išdėlioję skaičių 100.

Mokytoja Reda