Projektas ,,Naktis mokykloje“

    Kartais girdime žmones kalbant, kad praleido bemiegę naktį vartydamiesi nuo šono ant šono ir niekaip negalėdami užmigti... Mūsų mokyklos mokiniai jau antrus metus dalyvauja projekte ,,Naktis mokykloje“, kurio tikslas aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose, nugalėti apėmusį snaudulį ir neužmigti. Šiemet šis projektas vyko Vilkaviškio r. Kybartų ,,Saulės“ progimnazijoje. Šaunuoliai mūsų 6-10 klasių mokiniai, kurie drąsiai priėmė iššūkį ir šauniai praleido naktį mokykloje. Susipažinę su naujais draugais, susiskirstę į 5 komandas iš karto ėmėmės įvairių veiklų: mokėmės linijinių šokių žingsnelių, dainavome karaokė, atlikome jogos pratimus, tikrinomės medicinines žinias viktorinoje, ruošėme grupių prisistatymus ir piešėme savo svajones bendrame paveiksle. Buvo ir sportinės estafetės, ir siaubo filmo žiūrėjimas. Labiausiai patiko Kybartų pataisos namų kinologų ir jų augintinių pasirodymas. Matėme, kaip šunys sugeba surasti bet kokioje vietoje slepiamus narkotikus, kaip klusniai vykdo  komandas. Specialiai parengtas šuo malšinti kilusioms riaušėms demonstravo savo kovinius sugebėjimus- netgi uždėjus specialų smūgiuoti skirtą antsnukį- šuo iš kojų gali išversti ir stipriausią žmogų. Na o kai danguje įsižiebė žvaigždės ir šiek tiek atvėso, komandos, turėdamos tik mįsles-nuorodas, leidosi į naktinį žygį po mokyklą ir jos teritoriją, ieškojo paslėpto ,,Lobio“. Paieškos užsitęsė ir koks buvo džiaugsmas, kai prieš patekant saulei,  lobis buvo surastas. Tai štai kaip greitai ir įdomiai prabėgo trumputė birželio naktis. Susitvarkę savo įsikūrimo vietas, konferencijų salėje apibendrinome nakties įspūdžius, gavome dalyvio sertifikatus ir, padėkoję už bemiegę naktį, šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą naujiems bičiuliams, išvykome namo. Sekanti naktis laukia ateinančiais mokslo metais jau mūsų mokykloje.

Projekto vadovai Reda, Asta ir Kęstutis