author footer link can be edited or disabled only in full version

SĖKMINGAI PASIRODĖME BADMINTONO VARŽYBOSE

Birželio 2 dieną Vilniuje, DELFI arenoje, vyko 13-osios Lietuvos taurės (paskutiniojo 4-ojo etapo) Cj grupės badmintono varžybos. Mūsų mokyklą atstovavo Ąžuolas Barkauskas ir Linas Budrikas. Vaikinų vienetą žaidė 17 dalyvių. Pirmą įtemptą kovą, rezultatu 25:23 22:20 - Linas laimėjo prieš vilnietį Igną Smaliuką. Antroji Lino kova prieš trečią pajėgumo raketę nepasisekė. Pralaimėjo Linas ir prieš tauragiškį Mykolą Grytę. Kovodamas dėl 13-16 vietos, rezultatu 21:17 19:21 21:14, Linas įveikė vilnietį Kostą Railą ir 21:19 18:21 21:19 tauragiškį Nojų Beitnerį. Pirmą kartą startavęs  Lietuvos taurės varžybose - Linas iškovojo garbingą 13-ą vietą.

Geriau šiose varžybose sekėsi Ąžuolui Barkauskui. Turėdamas dvyliktąjį reitingą, Ąžuolas po  įtemptos 38 minučių kovos - rezultatu 21:23 21:16 21:18 palaužė prienietį Deivydą Žilinską (5-tas reitingas varžybose). Antroje kovoje Ąžuolui nepasisekė. Jis 21:19 21:17 pralaimėjo trečios vietos laimėtojui vilniečiui Simui Kanapeckui. Tolimesnėse kovose, Ąžuolas 21:9 21:7 įveikęs vilnietį Nojų Budriką ir 21:15 21:18 Šakių atstovą Domą Daugėlą - iškovojo aukštą 5 – ąją vietą. Vaikinų dvejete Linas ir Ąžuolas taip pat iškovojo aukštą 5- ąją vietą.