Pradinių klasių paskutinis skambutis

,,Išeinam... Paliekam, kas gražu, ir miela.

Paliekam tai, ko pasiimti negalim: vaikystę, klegesį, draugus.

Visi gerai mes žinom, jog antro kelio atgalios nebus.“

Istorija skaičiuoja šimtmečius, žmogus – metus, valandas, dienas, o  ketvirtokai skaičiavo atsisveikinimo akimirkas. Atsisveikinimo su pradine mokykla, klase, mokytoja Aldona Krilavičiene.Nekantriai laukė pirmo svarbaus savo darbo įvertinimo – pradinio ugdymo baigimo pažymėjimų, kurios  įteikė mokyklos direktorius Stasys Valančius  ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė. Būsimoji ketvirtokų auklėtoja Lina Guobienė mokiniams išsakė šiltus žodžius, įteikė suvenyrus.

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai priėmė ketvirtokų sveikinimus ir linkėjimus, nes žino , kad po vasaros atostogų, pirmoje klasėje, sėdės jų suoluose.

Šventės metu mokyklos direktorius garbės raštais ir padėkomis  apdovanojo 1-4 klasių mokinius už puikų, labai gerą ir gerą mokymąsi, už mokyklos vardo garsinimą rajone ir respublikoje. Padėkos raštai buvo įteikti ir puikiai, labai gerai besimokančių, aktyviai dalyvaujančių klasės veiklose, mokinių tėvams.

Mokykla lyg tiltas, kuriuo iš vaikystės keliaujat tolyn. Mintimis bent sugrįžkit prie šiltų ir saulėtų dienų...

Visiems smagių ir saugių atostogų!

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje