Susitikimas su būsimaisiais pirmokais ir jų tėvais

Būsimi pirmokai – priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai jau susipažino su savo mokytoja - Aldona Krilavičiene. Vaikams mokykloje buvo įdomu . ,,Sodino“ ir puošė skaičių - raidžių medį, matavosi ketvirtokų suolus, apžiūrėjo jų darbelius, mankštino rankas minkydami molį, žaidė ir dainavo. Mokytoja papasakojo apie mokyklą. Vaikai pasijuto laukiami, todėl dar greičiau panoro tapti pirmokais.

Mokyklos direktorius Stasys Valančius ir mokytoja susitiko ir su vaikučių tėvais. Direktorius papasakojo tėveliams apie gyvenimą ir veiklą mokykloje, kurioje sudarytos sąlygos tenkinti mokinių emocinius ir socialinius poreikius bei stiprinti asmeninius gebėjimus. Atsakė į rūpimus klausimus.  Mokytoja  teikė dalykiškas pedagogines konsultacijas. Tėvai buvo kviečiami  atkreipti dėmesį į vaikų brandos, kompetencijų lavinimo  ypatumus, tinkamą vaiko paruošimą  mokyklai, priemonių poreikį pirmokui.

Mūsų mokykla laukia pirmokėlių  Rugsėjo pirmąją.