author footer link can be edited or disabled only in full version

Dalyvavome badmintono varžybose

Gegužės 19 d. Vilniuje, DELFI sporto arenoje, vyko Lietuvos taurės 4-ojo (baigiamojo) etapo badmintono varžybos. Šiose varžybose dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai - Rokas Barkauskas, Laurynas Vaitkevičius, Gabija Savickaitė ir Toma Pacevičiūtė. Merginų vieneto grupėje dalyvavo 20 žaidėjų. Gabija iškovojo 3 pergales ir patyrusi 1 pralaimėjimą (liko 13-ta), o pirmą kartą varžybose startavusi Toma iškovojo 2 pergales ir patyrusi 1 pralaimėjimą (liko 17-ta). Berniukų vienete žaidė 37 dalyviai. Rokas pasiekė 3 pergales ir patyrė 1 pralaimėjimą - iškovojo 7-ąją vietą, o Laurynas iškovojęs 3 pergales ir patyręs 2 pralaimėjimus - liko 19 - tas. Vaikinų dvejete Rokas ir Laurynas iškovojo 9-ąją, o Gabija ir Toma 6-ąją vietas. Šiose Lietuvos taurės varžybose dalyvavo jaunieji badmintonininkai iš Kauno,Vilniaus,Tauragės, Panevėžio, Prienų, Biržų, Klaipėdos, bei Balbieriškio.