author footer link can be edited or disabled only in full version

Dalyvavome Lietuvos badmintono taurės varžybose

Gegužės 5 dieną Vilniuje, DELFI sporto arenoje vyko Lietuvos taurės A ir Bs grupių badmintono varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės Rasa Radžiūnaitė ir Toma Petraškaitė, bei buvę mūsų mokiniai Darius Mieliauskas, Neringa Žvirblytė ir Gerda Trakymaitė. Rasa, Gerda ir Neringa žaidė aukščiausioje A grupėje, o Toma ir Darius B suaugusiųjų grupėje.  Merginų vienete Rasa ir Neringa pasidalijo 7-8-ta vietomis, Gerda liko 6-ta. Bs grupėje vienete Toma iškovojo 4-ąją vietą, o mišriame dvejete su Dariumi - liko 14-ti. A grupėje, merginų dvejete - Rasa ir Neringa iškovojo 5-tąją vietą respublikoje. Nors šį kartą  medalių ir nepavyko iškovoti, viltingai nuteikia iškovoti reitingo taškai ir žaidimas pačioje stipriausioje grupėje kartu su Lietuvos rinktinės nariais.