Susipažįstame su būsimaisiais priešmokyklinukais

Į priešmokyklinio ugdymo grupę rinkosi būsimieji priešmokyklinukai su tėveliais. Grupės šeimininkai bedainuodami „Kviečiam saulės spindulėlį“ tikrai prišaukė saulutę. Tądien saulutė dangum ritinėjosi. Priešmokyklinukai mažiesiems draugams suvaidino padavimą „Saulė, Mėnulis ir Žemė“, padainavo dainą „Tėvynė“. Po to visi kartu piešė piešinius. Tuo metu tėveliams mokyklą pristatė direktorius Stasys Valančius, logopedė Jolita Adamonienė. Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Danguolė Stanaitienė supažindino tėvelius su grupės veikla.

Manau, kad yra daugiau vaikučių, kurių tėveliai tądien negalėjo atvykti pas mus. Laukiame atvykstančių visų, kurie nori būti ugdomi Balbieriškio pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupėje. Mielai priimsime.

Danguolė Stanaitienė,

priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė