Savaitė be patyčių

Savaitė be patyčių mūsų mokykloje prasidėjo interaktyviu Alytaus miesto teatro  spektakliu ,,pX/ prieš kryžkelę“ jau penktadienį (kovo 16d.).  Spektaklio metu nagrinėjamos įvairios problemos, tokios kaip: patyčios, smurtas, nepakantumas kito nuomonei, tolerancijos stoka, nesusikalbėjimas .Pradžioje spektaklio aktoriai pateikė problemą, o vėliau įtraukdami mūsų mokyklos mokinius ją analizavo, kartu vaidino galimas situacijas. Spektaklio metu mokiniai buvo ne pasyvūs stebėtojai, o aktyvūs problemos sprendimo dalyviai.

Nuo pirmadienio (19 dienos) mokyklos koridoriuje eksponuojama mokinių piešinių paroda ,,Patyčioms NE!“. O antradienį (20 dieną) surengtos draugiškos sporto varžybos, kurių metu 8-10 klasių mokiniai žaidė krepšinį, 3-5 klasių mokiniai savo jėgas išbandė estafečių  bėgime, 6-7 klasių mokiniai žaidė kvadratą.  Po varžybų 5-10 klasių mokiniai buvo pakviesti į Artūro Šiukštos  paskaitą,, Kibernetinės priklausomybės“, kurios metu buvo paliesta ir internetinių patyčių tema.