Pilietinės ir socialinės iniciatyvos

Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla kovo 13 dieną pakvietė mokinius į konferenciją ,,Kaip aš galiu prisidėti kuriant Lietuvą‘‘. Mūsų mokyklos mokiniai Martyna Marčiukaitytė (7 kl.), Martynas Šarauskas (7 kl.), Saulius Basevičius (10 kl.) pristatė  pilietines ir socialines mokyklos iniciatyvas. Savo karjeros patirtimi dalinosi konferencijos svečias jaunasis verslininkas Remigijus Jakštys. Jis pasakojo apie mokykloje savo praktikuotus mokymosi būdus, apie knygų skaitymo būtinybę, ugdantis bendravimo, pažinimo kompetencijas. Daug įdomių patirčių apie savanorystę, muziejų veiklas, projektus išgirdome iš kitų mokyklų pranešimų. Konferenciją apibendrino Prienų r. mero patarėja Jūratė Zailskienė. Ji drąsino visus būti aktyviais valstybės kūrėjais. Juk jaunystė, veržlumas ir mokytojo patirtis daug ką gali.

Mokytoja Danutė Petraškienė