Šimtas beliko mokytis dienų...

Kovo 9-osios popietę mokykloje netrūko jaunatviško žavesio, kuriuo spinduliavo Šimtadienio šventės organizatoriai 8- 9 klasės mokiniai, dešimtokai, jų tėveliai, mokytojai, auklėtojos.

Šventės proga linkėjimus dešimtokams išsakė mokyklos direktorius Stasys Valančius, pirmoji mokytoja Ramutė Švedienė, auklėtoja Lina Guobienė, tėvai,  mokinių tarybos atstovai.

Šiųmetis Šimtadienis įsimintinas, nes savo skaičiumi sutapo su Valstybės atkūrimo Šimtmečiu. Mokinių taryba sveikinime dešimtokams palinkėjo, kad skaičius 100 jiems būtų visada laimingas, dovanotų visa, kas geriausia ir gražiausia žemėje.

Dėkojame 8-9 klasės auklėtiniams, auklėtojai Redai Valančienei, socialinei pedagogei Astai Marcinkevičienei, muzikos mokytojui Sauliui Kondrotui, padėjusiems surengti šventę, kviečiančią dešimtokus per šimtą dienų mokykloje apmąstyti tolesnį savo pasirinkimo kelią.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Gražina Antanavičienė