Micro:bit kūrybinės dirbtuvės

Antrą kalendorinio pavasario dieną Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko rajoninis renginys -  „Micro:bit kūrybinės dirbtuvės“, organizuotos pirmą kartą siekiant paskatinti kūrybiškai panaudoti dar praėjusių metų rudenį visiems Prienų rajono penktokams už verslininkų aukotus pinigus padovanotus mikrokompiuterius. Renginys organizuotas siekiant pačių mokinių paklausti ar išsiaiškinti, kokias idėjas galima būtų realizuoti dovanotais įrenginiais.

Mokiniai buvo suskirstyti į nedideles grupeles, kuriose kūrė idėjas, kaip panaudoti mikrobitą. Mūsų mokyklai sėkmingai atstovavo penktokai Ovidijus Marcinkevičius bei Justas Kariniauskas. Justas visos kūrybinės grupės vardu pristatė projektą „Kauliukas“. Mokiniams renginio organizatoriai pateikė daugiau idėjų ir tikisi, jog įrenginys bus sėkmingai naudojamas įvairių dalykų pamokose realizuojant mokinių ar mokytojų sugalvotas idėjas. Visiems į kūrybines dirbtuves atvykusiems penktokams buvo įteikti Ambasadoriaus sertifikatai, patvirtinantys, jog mokiniai gali atstovauti bei skleisti kūrybines idėjas savose mokyklose.

Renginio organizatorius  Žydrūnas Tautvydas