Mylima, nes mylima. Mylėti nereikia jokios priežasties. (Paulo Coelho)

Šiandien per ketvirtą pamoką vyko integruotas renginys – bendra etikos mokytojos Redos suplanuota , o aštuntokų Ganto ir Tomos vedama pamoka simboliniu pavadinimu – „Koks jausmas – meilė“.Pamokos dalyviai – penktos, šeštos, septintos, devintos ir dešimtos klasių mokiniai, susirinkę aktų salėje, pradėjo veiklą.Šiai pamokai kiekviena klasė turėjo iš anksto užduotus projektinius namų darbus: reikėjo paruošti prisistatymą, paserviruoti stalą ,,Romantinei vakarienei“ ir išbandyti kūrybinius gebėjimus literatūriniame konkurse. Visas veiklas vertino aštuntokų pasitikėjimą įgavusi autoritetinga meilės ekspertų komisija: direktorius Stasys, pavaduotoja Gražina, budėtoja Irena, mokytojos Rasa ir Daina. Vertino ne balais, o širdelėmis.

Klasių atstovai dalyvavo komplimentų sakymo konkurse. Ši užduotis buvo pati sunkiausia, nes , pasirodo, pasakyti komplimentą yra labai sudėtinga. Laimėjo, kaip ir dera, dešimtokas Saulius pabėręs visą eilę gražių žodžių aštuntokei Viktorijai. Pasitarę su mokytojais klasių atstovai išradingai surado chemijos, matematikos, muzikos, istorijos ir kitų mokomųjų dalykų ir muzikos ryšius. Paskutinė užduotis buvo skirta atsitiktine tvarka susiformavusiom porom. Joms reikėjo susprogdinti apsikabinus balioną, perskaityti ten užrašytas mintis ir pavaizduoti pantomima. Geriausiai sekėsi septintokui Martynui ir devintokei Miglei. Ilgai ir sunkiai plušėjusi komisija įvertino visus dalyvius, kuriuos apdovanojo padėkos raštais, o pamokos organizatoriai saldžiaisiais prizais ir dovanėlėmis. Pamoka baigėsi, tačiau svarbiausia prisiminti, kad: Mylėti ir tarti gerą žodį reikia kasdien, tačiau jei įsisukę į darbus ir rutiną tai pamirštame, įsimylėjėlių diena – vasario 14-oji, yra proga stabtelėti, nusišypsoti ir būti dėmesingesniems. Meilė turi tūkstantį formų, ir kiekvienos iš jų– sava šviesa, savas liūdesys, sava laimė ir savas aromatas.

Su meile Jums mokytoja Reda