Mokytojų tarybos posėdis

Kai mokykla buvo priversta sustabdyti ugdymosi procesą dėl siaučiančio gripo viruso, ligai nepasidavę mokytojai, susirinko į tarybos posėdį.Užsikaitę virdulį, užsiplikinę kavos ar arbatos, aptarė I pusmečio mokinių rezultatus, atliko strateginio plano tarpinę analizę, susipažino su giluminio veiklos kokybės įsivertinimo eiga, aptarė einamuosius reikalus.Dirbdami 3 grupėse pristatė skaitymo strategijų taikomus pamokoje metodus, įvardino sunkumus, kylančius mokant mokinius ne tik skaityti, bet ir suvokti ,analizuoti, pritaikyti tai, ką perskaitei.Džiaugiamės, kad mūsų darbiniuose posėdžiuose visada mielai dalyvauja mūsų kuratorė Laimutė Jančiukienė , kuri ne tik domisi mokyklos problemomis, bet visada pataria ir linki sėkmės.

Metodinės tarybos pirmininkė

Reda Valančienė