Dalyvavome geriausiųjų rajono sportininkų apdovanojimuose

Sausio 19 dieną, Prienų sporto arenoje vyko geriausiųjų 2017 metų mūsų rajono sportininkų apdovanojimai. Mūsų mokyklos mokinės Rasa Radžiūnaitė ir Toma Petraškaitė dalyvavo Lietuvos mokyklų sporto žaidynių finalinėse badmintono varžybose ir iškovojo 8-ąją vietą. Rasa ir Toma buvo apdovanotos saldžiaisiais prizais, kvietimais į ,,Big Baller Brand Challange Games” krepšinio varžybas ir apsilankymu Harmony Park vandens ir pirčių erdvėje. Be Rasos ir Tomos, buvo pagerbti ir badmintono klubo ,,Svajonė” žaidėja, buvusi mūsų mokinė Gerda Trakymaitė, bei komandos treneris V.R.Sidaravičius. Gerda, Rasa ir Toma 2017 metais dalyvavo svarbiausiose respublikinėse varžybose, bei čempionatuose. Pateikiame geriausius jų rezultatus:

Rasa Radžiūnaitė - 3-čia pagal reitingą respublikoje (U-15 grupėje); Lietuvos jaunimo U-19 čempionate- 8 vieta merginų dvejete; 12-oji Lietuvos taurė Bs grupėje - 4 vieta merginų vienete; CBC junior (3 turnyrai) - trys pirmos vietos merginų dvejete, antros vietos merginų vienete.

Toma Petraškaitė - 13-ta  pagal reitingą respublikoje (U-15 grupėje); 12-oji Lietuvos taurė Bs grupėje - 7 vieta merginų vienete, CBC junior (3 turnyrai) - trys pirmos vietos merginų dvejete, 3 vieta merginų vienete.

Gerda Trakymaitė - Lietuvos rinktinės narė (U-19 grupėje); 10-osios pasaulio lietuvių sporto žaidynės U-19 grupė - 2 vieta merginų vienete; 12-oji Lietuvos taurė Bs grupėje - 2-oji vieta merginų vienete; Komandinis Lietuvos aukščiausiosios lygos čempionatas - 3 komandinė vieta.

V.R.Sidaravičius