Metodinė mokytojų išvyka

Mokinių atostogų metu,  mokyklos mokytojai su metodine taryba, kuriai vadovauja mokytoja metodininkė Reda Valančienė, nusprendė suorganizuoti metodinę dieną netradicinėje aplinkoje. Tad vykome pas bendradarbiaujančius kolegas į Kybartų “Saulės” progimnaziją.

Progimnazijos direktorius Arvydas Judickas surengė ekskursiją po mokyklos ugdomąsias erdves, supažindino su mokinių pažangos rezultatais, atsakė į  dominančius klausimus.

Svetingai mus pasitiko ir Virbalio miesto bendruomenė “Virbalio vartai”, vadovaujama entuziazmo nestokojančio pirmininko Stanislovo Lopetos.Tokia gausybė senųjų amatų edukacijų po vienu stogu ne vieną nustebino! Labai patiko šeimininkų  istorijos, išpuoselėtos  pagarba senolių duonai. Na, o savo paženklintą iškeptą duonelės kepalėlį parsivežėme namo-ragausime, dalinsimės įspūdžiais.

Dėkojame mokyklos direktoriui Stasiui Valančiui už organizuotą išvyką, o visiems kolegoms už įdomiai ir turiningai praleistą laiką.

Gražina Antanavičienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui