Dalyvavome mokymuose vadovaujantiesiems ir kuruojantiesiems išorės vertintojams

Šių metų gruodžio 18 dieną Vilniuje ,,Batoro“ viešbutyje vyko paskaita-diskusija tema „Asmenybės tapsmas: raiška ir vertinimas“ mokyklų, vykdančių bendrojo ugdymo programas, veiklos išorinio vertinimo vadovaujantiesiems ir kuruojantiesiems išorės vertintojams. Tai buvo pirmasis (įvadinis)  seminaras, kurį vedė Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto Raidos ir Ugdymo psichologijos katedros docentė dr. Julita Navaitienė. Pirmojo seminaro tikslas – padėti vertintojams išsiaiškinti asmenybės tapsmo rodiklio raiškos aspektus bei asmenybės brandos vertinimo kriterijus. Seminaro dalyviai darbo grupėse analizavo mokyklų veiklos kokybės rodiklį „asmenybės tapsmas“, diskutavo apie asmenybės tapsmo raišką įvairiais mokinio raidos laikotarpiais. Antrojoje, praktinio, seminaro, kuris vyks 2018 m. sausio mėnesį, dalyje bus analizuojamas mokinių savivokos, savivertės, socialumo ir gyvenimo planavimo rodiklių pritaikomumas, vertinant mokyklų veiklos kokybę.

Mokytoja Reda