Kalėdų šventę stebuklingą pasitinkame visi džiaugsmingai

Laukdami šv.Kalėdų šventės pradinių klasių mokiniai, priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai su mokytojomis Gražina, Daiva, Irena, Aldona, Ramute, Danguole,  pailgintos dienos grupės auklėtoja Laimute, logopede Jolita  papuošė mokyklos erdves. Veikė ,,Kūrybinės dirbtuvės“,  gaminome kalėdinius atvirukus, suvenyrus, sveikinimus, rašėme Kalėdų seneliui laiškus, kūrėme eilėraščius, miniatiūras, sekėme ir skaitėme pasakas.

Vyko netradicinio ugdymo dienos. Kalėdinis renginys ,,Spindi Kalėdų langas briedžio ragais išrašytas“ ir ,,Svečiuose pas Kalėdų senelį“ – Alytaus miesto teatre vaikai stebėjo spektaklį ,,Mažasis princas“, kuriame raginama į pasaulį žvelgti atvira širdimi, nes labai svarbu nesibaigianti draugystė, atsakomybė, bendravimo džiaugsmas ir meilė. Po nuotaikingo spektaklio džiugino Kalėdų senelis. Dėkojame  „Senukų“ labdaros ir paramos skyriui, kuris padėjo seneliui pasirūpinti dovanomis.Jam talkino priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danguolė Stanaitienė, mokyklos direktorius Stasys Valančius, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė. Nuoširdžiai dėkojame Balbieriškio parapijos  ,,Caritas“ pirmininkei Birutei Mitrulevičienei už finansinę paramą, kad visi vaikučiai pamatytų spektaklį.

Kalėdiniame integruotame 1-4 klasių mokinių ir mokytojų renginyje ,,Spindi Kalėdų rytas briedžio ragais išrašytas“ su muzikos mokytoju Sauliumi Kondrotu mokiniai prisiminė Kūčių ir Kalėdų papročius, aptarė gerus darbus, lūkesčius ir svajones, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, giedojo giesmeles.

Draugystės dvasia pasklido iš Danijos RygaardsSchool mokyklos mokinių dosnumo. Jie padovanojo dovanas mūsų  priešmokyklinio ugdymo, pradinių klasių auklėtiniams kraštietės, Naujosios Ūtos direktoriaus pavaduotojos ugdymui  Reginos Žvirblienės dėka, kuri bendradarbiauja su šia Danijos mokykla. Ačiū  už pasidalijimą gerumu.

Kalėdų šventėje daug džiaugsmo, dovanų ir dėmesio vienas kitam. Lai šventinis laikotarpis pripildo širdis maloniu bendravimu, neblėstančia šiluma ir šviesa, viltimi, ramybe ir tikėjimu!

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Mokytoja Aldona Krilavičienė