Mokomės praktiškai

Eismą išmokti tik klasėje sudėtinga. Todėl su priešmokyklinukais keliavome po Balbieriškį. Mokėmės eiti kelkraščiu, pereiti per kelią. Išmokome pereiti gatvę perėjose, eiti šaligatviu. Susipažinome su sankryža. Tuo metu apžiūrėjome ir spec.mašinas: greitąją pagalbą, gaisrinę, policijos mašiną. Kadangi jau nemažai išmokome, žinias gilinome Alytaus eismo klasėje. Ten žiūrėjome filmukus apie policijos draugą Amsį, vaikščiojome gatvėmis per perėjas, mokėmės eiti per gatvę degant tikram šviesoforui. Išlaikę egzaminus, gavome pažymėjimus ir dar dovanų: pieštukų, spalvinimo knygelių, vėliavėlę, ūgio matuoklę.

Ačiū Balbieriškio miestelio gaisrininkui Antanui ir Alytaus eismo klasės policininkėms Laurai ir Kristinai už pagalbą mokantis ir įtvirtinant žinias.

Danguolė Stanaitienė,

priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė