Išvyka į Birštono muziejų

Lapkričio 16 dieną 2 klasės mokiniai vyko į Birštono muziejų, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Įmink paslaptį, surask lobį“. Mus pasitiko muziejaus darbuotoja, kuri supažindino su muziejaus lankymo taisyklėmis. Tuomet suskirstė mokinius į keturias grupeles ir išdalijo užduočių lapus. Visos grupelės turėjo atidžiai skaityti užduotis ir greitai surasti atsakymus. Mokiniams labai patiko vaikščioti po muziejų ir ieškoti atsakymų. Užduočių buvo visokių: reikėjo ir skaičiuoti, ir žodžius surasti, ir perskaityti. Visos grupelės sėkmingai atliko visas užduotis. Kai visi kartu pasitikrino atsakymus ir suskaičiavo rezultatus, paaiškėjo, kad laimėjo visos grupelės. Tuomet muziejaus darbuotoja atnešė skrynią, kurioje ir buvo paslėptas lobis. Atidarius šią skrynią, kiekvienas mokinys turėjo pažiūrėti ir pasakyti, ką ten pamatė. Visi suprato, kad didžiausias muziejaus lobis yra kiekvienas iš jų.

Ši išvyka visiems labai patiko. Grįžome laimingi ir pasisėmę naujų žinių.

Daiva Alaveckienė, 2 klasės auklėtoja