PO KRIKŠTYNŲ – ATOSTOGAUTI

Kai Rugsėjo pirmąją susirinkome į 5-tą klasę, dėl daug ko nuogąstavome: dėl pažymių, nes pradinėje  jų nerašė, dėl vyresnių vaikų elgesio. Bijojome net ir naujų mokytojų. Bet šiandien viskas kitaip: įdomios pamokos, daug vietos, didelė sporto salė, labai patinka informatika, geri mokytojai. O kaip vyresni mokiniai?

Šeštokai mums surengė krikštynas. Jaudinomės, bet viskas buvo puiku. Žaidėme, kvatojomės. Mūsų krikštynos buvo labai linksmos ir truputį išdykusios. Prisiekėme, kad gerbsime  mokyklą, visus jos darbuotojus, mokytojus.  Man krikštynos labai labai patiko. Ačiū šeštokams ir jų auklėtojai.

Po tokių smagių akimirkų – atostogauti, kad vėl visi susirinktume, bet dabar jau pilnateisiai šios mokyklos nariai. Tik... Pasiilgstame ir mūsų mielos pradinės mokyklos, mūsų mokytojos Ramutės. Šiek tiek pavydime jos naujiesiems pirmokams.

Gerda Žvirblytė

Penktos klasės mokinė