Dovana – ekskursija į Vilnių

Septintos klasės mokiniai, praėjusiųjų mokslo metų konkurso ,,Šauniausia klasė“ laimėtojai, dovaną pasirinko ekskursiją į Vilnių. Bendru klasės mokinių sutarimu šią išvyką organizavome spalio 19 dieną. Aplankėme Vilniaus senamiestį, Katedros varpinę, Arkikatedrą. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime ,,Kam skambina varpai‘‘. Varpinės siaurais laipteliais kilome į viršų, susipažinome su bokšo ir varpų istorija, apžiūrėjome senojo laikrodžio mechanizmą, grožėjomės miesto panorama. Specialia technika pasigaminome po suvenyrinį magnetuką. Pramogavome iliuzijų kambariuose, įkurtuose Vilniaus centre: vaikščiojome painiais Veidrodžių labirintais, ėjome Velnio tuneliu, apsilankėme Gravitacijos kambariuose, aukštyn apverstame bute.Turėjome laiko pabendrauti grupelėmis, suvalgyti picą, ledų.

Rudenėjantis, spalvingas, saulėtas Vilnius, gera nuotaika – tai, ko mums reikėjo, kad dar geriau pažintume vieni kitus ir visi drauge pasidžiaugtume turininga, sėkminga mokyklos Šauniausios klasės kelione.

Septintos klasės auklėtoja Danutė Petraškienė