author footer link can be edited or disabled only in full version

Dalyvavome badmintono varžybose

Spalio 21d. Vilniuje Delfi sporto arenoje vyko CBC Junior badmintono varžybos. Varžybose dalyvavo 64 žaidėjai iš 3 Vilniaus klubų - CBC, SEB badmintono akademijos, Vilniaus badmintono klubo, Panevėžio, Šakių ir mūsų mokyklos 6 mokiniai - Balbieriškio badmintono klubo "Svajonė" žaidėjai. Trylikamečių grupėje startavo mūsiškiai Paulius Jaškevičius ir Laurynas Vaitkevičius. Tai buvo pirmosios vaikinų varžybos išvykoje. Abu laimėjo pirmuosius susitikimus. Toliau po įtemptų kovų, patyrę po du pralaimėjimus ir iškovoję po dvi pergales, mūsų žaidėjai nuteikė viltingai. Laurynas iškovojo 6-ąją vietą, o Paulius 7-ąją vietą turnyre. U15 grupėje vaikinų vienete Ąžuolas Barkauskas iškovojo 5-ąją vietą, Ernestas Leonavičius 6-ąją vietą.

Daug geriau sekėsi mūsų merginoms. Žaisdama vienete Rasa Radžiūnaitė tik finale pralaimėjo vilnietei Kristinai Anciūtei ir iškovojo 2-ąją vietą ir sidabro medalį, o Toma Petraškaitė įveikusi Lia Loginovą iškovojo 3-ąją vietą ir bronzos medalį. Merginų dvejete Rasa ir Toma buvo neįveikiamos - nugalėję visas varžoves iškovojo 1-ąją vietą, o vaikinų dvejete - Ąžuolas ir Ernestas iškovojo 3-ąją vietą.