Išvyka į Alytaus Kraštotyros muziejų

Mokyklos neformaliojo švietimo  būrelio ,,Kuriame muziejų‘‘ nariai lankėsi Alytaus Kraštotyros muziejuje.

Mokiniai susidomėję apžiūrėjo  parodą „Mūsų protėvių dvasia“, skirtą paminėti piliakalnių metus.  Ekskursijos vadovas Giedrius įdomiai pristatė visas tris parodos dalis.  Visus sudomino  parodoje nekasdieniškai pristatomi Alytaus rajono piliakalniai. Mokiniai ypač susidomėjo piliakalnių maketais, kurie padeda įsivaizduoti jų formą, struktūrą, paskirtį. Visi suprato kaip svarbu  kaupti, tyrinėti ir patraukliai pristatyti dvasinį ir materialinį Dzūkijos paveldą . Būrelio nariai įsitikino, kad tai puiki vieta pažinti istoriją.

Dėkojame mokyklos administracijai už sudarytą galimybę apsilankyti seniausiame Pietų Lietuvos muziejuje.

Būrelio  ,,Kuriame muziejų“ vadovė  Ramutė Švedienė