Projektas ,,Rudenėlio taku“

Rugsėjo  mėn.25 – 29 dienomis  ketvirtoje klasėje buvo vykdomas projektas ,,Rudenėlio taku“. Siekiant sudaryti sąlygas intensyviai reikštis  mokinio gebėjimams, kiekvieną dieną vyko nauja veikla. Pirmadienį  gaminome eksponatus iš rudens gėrybių aruodo. Antradienį  įsijungėme į Gamtosauginės bei  Sveikatą stiprinančios mokyklos veiklos programą. Iš mamų ir močiučių darželių surinkome vaistinguosius augalus, prieskonines daržoves, rudens gėlių žiedus irkomponavome puokštes. Trečiadienį pristatėme ir pasakojome, kaip gaminome daržovių mišraines, kurias patys ragavome ir draugus vaišinome.  Ketvirtadienį - eilėraščių, grožinių kūrinių, savos kūrybos apie rudenį skaitymas ir aptarimas. Penktadienį -  Balbieriškio miške, Ąžuolų draustinyje, stebėjome rudens požymius, grožėjomės medžių  lapų spalvų įvairove, aptarėme projektinę veiklą.

Kiekvienas mokinys turėjo galimybę jam tinkamu lygmeniu dalyvauti projekte ir pasiekti realių bei prasmingų rezultatų. Ketvirtokai realizavo iniciatyvumą ir kūrybiškumą, pagilino pažinimo, komunikavimo, socialinę – pilietinę kompetencijas. Praturtėjo  asmeniniai bei kultūriniai gebėjimai ir supratimas.

4 klasės mokytoja Aldona Krilavičienė