2016–2017 m.m.

Baigėme mokslo metus

Prasidėjus vasarai, mokytojai apžvelgia per mokslo metus nuveiktus darbus ir numato gaires ateičiai. Apie tai šiandien buvo svarstyta pedagogų tarybos posėdyje.

Pirmiausia mokyklos direktorius Stasys Valančius įteikė mokytojams padėkas už įvairias veiklas mokykloje. Šiltu žodžiu savo ir kolektyvo vardu, paminėdamas nuopelnus, padėkojo dailės mokytojai metodininkei Onutei Žvirblienei, baigusiai darbą šioje mokykloje. Dėkojo už šiuos mokslo metus geografijos mokytojai Laimai Pyragienei. Visi pasidžiaugėme mokytoja Reda Valančiene, įgijusia etikos mokytojo metodininko kvalifikacinę kategoriją.

Posėdžio metu buvo išanalizuoti 2016-2017 m. m. rezultatai. Mokytojų tarybos pirmininkas mokyklos direktorius Stasys Valančius aptarė, kaip įvykdyti 2017-02-01 d. posėdžio nutarimai, kaip įgyvendintas 2016-2017 m. m. Veiklos planas bei atliko mokyklos Strateginio 2016-2018 m. plano tarpinę analizę. Giluminio mokyklos veiklos įsivertinimo  rezultatus pateikė šios darbo grupės vadovė socialinė pedagogė Asta Marcinkevičienė. Apie 2016-2017 m. m. II pusmečio ir metinius rezultatus išsamiai kalbėjo direktoriaus pavaduotojos ugdymui Danguolė Damijonaitytė, Gražina Antanavičienė, ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja Jurgita Deltuvienė, priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Danguolė Stanaitienė. Pasidžiaugta aukštesniuoju pasiekimų lygiu mokslo metus baigusiais mokiniais, visais, padariusiais asmeninę pažangą. Pavaduotojos taip pat apžvelgė PUPP ir Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatus. Buvo pateikta šalies mokinių pasiekimų histograma ir mūsų mokyklos atitinkamos klasės mokinių pasiekimai, palyginti paskutinių trejų metų rezultatai.

Mokyklos direktorius pristatė 2017-2018 m. m. Veiklos plano projektą. Dirbdami grupėse, mokytojai paruošė kitų mokslo metų Ugdymo plano projektą, numatydami tokius tikslus: kiekvieno mokinio asmenybinės ūgties skatinimas; lankstaus partneriško ugdymo proceso kokybės gerinimas, siekiant kiekvieno mokinio individualios pažangos; atviros kaitai ir bendradarbiavimui mokyklos kūrimas, puoselėjant lyderystę. Pristatydami projektą “Erazmus +”, įspūdžiais iš Barselonos ir Kipro pasidalijo direktorius Stasys Valančius ir pavaduotoja ugdymui Danguolė Damijonaitytė.

„Jauskitės reikalingi, padėdami kiekvienam ugdytiniui eiti savo keliu“,- įvertindama mokytojo vaidmenį, linkėdama prasmingų atostogų,  padrąsino visus direktoriaus pavaduotoja Gražina Antanavičienė.

Mokytoja Janina Grigutienė