2016–2017 m.m.

Šventėje ,,Pasidžiaukime kartu“

Gegužės 29 d.  gražioje gamtos apsuptyje -   Lazdijų rajono Mikabalių kaimo turizmo sodyboje  ,,Vitų oazė“ - vyko tradicinė Prienų r. savivaldybės mokyklų mokinių dalykinių olimpiadų ir įvairių konkursų nugalėtojų pagerbimo šventė ,,Pasidžiaukime kartu“. Jos metu mokiniai turėjo galimybę, dalyvaudami bendrose kūrybinėse veiklose, atlikdami užduotis, artimiau susipažinti vieni su kitais, išbandyti savo jėgas. Užsiėmimus vedė profesionalių fasilitatorių ir aktorių komanda. Užduotys buvo įdomios, todėl laikas gamtos prieglobstyje neprailgo.

Šiais mokslo metais mūsų mokyklą įvairiose dalykinėse olimpiadose bei konkursuose garsino 10 klasės mokinė Laura Charbakaitė, todėl ji  buvo apdovanota Prienų švietimo centro direktorės padėkos raštu bei atminimo dovanėlėmis. Džiaugiamės jos pasiekimais ir linkime turiningų atostogų ir didelės sėkmės kitais mokslo metais.

Mokyklos specialioji pedagogė – logopedė Jolita Adamonienė