2016–2017 m.m.

Saugaus eismo varžybos „Šviesoforas“

Saugus pradinių klasių mokinių kelias į mokyklą ir namo kiekvieno iš mūsų rūpestis. Kasmet mokyklos I-IV klasių mokiniai,  pasitikrindami saugaus eismo žinias ir gebėjimus, dalyvauja varžybose „Šviesoforas“.

Šiais mokslo metais, balandžio 24 dieną, mokyklą rajoninėse saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“ atstovavo tokia pradinukų komanda: Rokas Miknevičius (1 kl.),  Rasa Miežinytė (2 kl.), Lukas Vaitulevičius (3 kl.), Gerda Žvirblytė (4 kl.).

Mokiniams varžyboms pasirengti padėjo  1- 4 klasių auklėtojos. Komandai vadovavo mokytoja Irena Petraškienė.

Džiaugiamės, kad mokiniams rajoninėse varžybose puikiai sekėsi rungtys: perėjimas per kelią sankryžoje, praktinis atšvaitų naudojimas, kelių eismo užduotys, viktorina , kelio ženklų dėlionė, šarados, komandos kapitonų varžytuvės. Komandai pavyko šiose užduotyse surinkti maksimalų taškų skaičių. Nuo prizinės vietos  komandą  skyrė 1 taško skirtumas.

Mokiniai į mokyklą grįžo puikios nuotaikos, apdovanoti atšvaitais, žaidimais, knygelėmis.

Saugaus eismo pamokos, varžybos prisideda prie mokykloje nuolat ugdomos nuostatos vaikams  apie mokinio, piliečio taisyklių laikymosi reikalingumą ir naudingumą, norint išvengti pavojų, saugant savo ir kitų sveikatą bei gyvybę.

Gražina Antanavičienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui